Dodací podmínky - Verralia Chotusice

Přejít na navigaci (přeskočit obsah)

Dodací podmínky

Provozovatel internetového obchodu stanovuje následující dodací podmínky

I.

Internetový obchod podporuje následující způsoby platby:

  1. Platba hotově se týká vlastní přepravy. Zákazník si při vytváření objednávky zadá požadovaný termín, kdy si pro zboží přijede do naší firmy nebo některé z našich poboček.
  2. Při platbě na dobírku počíná lhůta expedice běžet následující pracovní den po objednání. Lhůta dodání je stanovena do 20 dnů.

II.

Dopravu zboží zajišťujeme prostřednictvím České pošty formou běžný balík / obchodní balík. Zboží doručujeme pouze na území České Republiky. Při větších objednávkách, které přesahují možnosti české pošty nebo zásilkách do zahraničí je nutná individuální dohoda. Jako prodávající neneseme zodpovědnost za případné nedostatky ve službách České pošty.

III.

Při platbě dobírkou je zboží zasíláno na poštovní dobírku, kterou kupující zaplatí při převzetí zboží. Při platbě hotově, kupující zaplatí zboží při převzetí v naší firmě.

IV.

V ceně zboží není zahrnuto dopravné a balné. Poštovné je účtováno dle tarifů České pošty. Společně se zbožím kupující obdrží dodací list / fakturu. Tento doklad je kupující povinen uschovat pro případ reklamace, stejně tak jako doklad o zaplacení zboží a doručení zboží. Odstoupení od kupní smlouvy je možné do 14 dnů od převzetí zboží.

zobrazit košík
0,0 Kč

Copyright SBP International 2008 - 2023